Dołącz już dziś do programu partnerskiego OCTO Chocolate i zarabiaj na ruchu w witrynie, kierując sprzedaż do OCTO Chocolate.

Czym  jest  OCTOchocolate?

OCTO Chocolate to kilkukrotnie nagradzany przez Academy of Chocolate brand  specjalizujący się w produkcji ręcznie robionej organicznej, przyjaznej dla wegan czekolady i produktów czekoladowych . Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości ziaren kakaowych i słodzone wyłącznie ekologicznym nektarem z kwiatu kokosa. Jesteśmy szybko rozwijającą się marką dostępną w sprzedaży on-line specjalizującym się w ekologicznych wegańskich czekoladkach, konkurencyjnych ofertach B2B, imponujących prezentach firmowych i wykwintnych pudełkach prezentowych.

Jesteśmy:

  • Nagradzaną manufakturą czekolady – nasze zdrowe i pyszne czekoladki otrzymują entuzjastyczne recenzje. Zostaliśmy uznani  i zdobyliśmy Brązową Nagrodę Academy of Chocolate w 2017 , 2018 i 2019 roku. Jesteśmy także jedyną firmą  , która obsługuje sektor wegańskich luksusowych produktów czekoladowych .
  • Wyprodukowane z ekologicznych składników – czekoladowe wyroby OCTO są wytwarzane wyłącznie z najwyższej jakości składników. Nie używamy żadnych sztucznych barwników, żadnych GMO, żadnych produktów mlecznych, glutenu, ani soi!
  • Opakowanie – wszystkie nasze produkty są ręcznie pakowane , zwracając szczególną uwagę na każdy pojedynczy produkt. Nasze opakowania są stylowe, dekadenckie i eleganckie, dzięki czemu OCTO Chocolate jest idealnym prezentem na każdą okazję lub po prostu wymówką aby sprawić sobie przyjemność.
  • Rozpowszechniaj miłość – kocha nas wielu ludzi na całym świecie: od  branżowych koneserów po rodziny, świadome jakości produktów mamy, guru fitness,  dietetyków prozdrowotnych , blogerów i najlepszych polskich i brytyjskich sprzedawców detalicznych.

Chcemy współpracować z następującymi typami podmiotów :

  • Autorzy treści / strony redakcyjne
  • Partnerzy Lifestyle
  • Strony z kuponami / zwrotami pieniędzy
  • Portale lojalnościowe i premiowe
  • Przyjmujemy również inne rodzaje podmiotów stowarzyszonych, więc skontaktuj się z nami, jeśli chcesz z nami współpracować.

Płacimy 10% prowizji od sprzedaży, ale możemy zaoferować wyższe stawki za odpowiednie możliwości ekspozycji.

Zapraszamy do współpracy